Taşeronda Çalışan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Geçişi Başvuru Sonuçları

Taşeronda Çalışan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Geçişi Başvuru Sonuçları

BAŞVURU DURUMUNUZU TC KİMLİK NUMARANIZLA LİNKTEN SORGULAYIN

SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYIN !

696 Sayılı KHK'nin 127 Maddesinin Geçici 23 ve 24. Maddesi Gereği Kastamonu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlarımızda Hizmet Alım Sözleşmesi kapsamında olup; Taşeronda Çalışan İşçilerin Sürekli  İşçi Kadrolarına Geçişi için itirazların değerlendirilmesi sunucu oluşan sınava girmeye hak kazanan adayların kesin listesi açıklanmıştır.

Başvuru sahipleri hakkında yapılan Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Yönetmeliği çerçevesinde gerçekleştirilen arşiv araştırması sonuçları henüz İl Emniyet Müdürlüğü tarafından tamamlanmadığından, tespit komisyonu tarafından kadroya geçiş işlemleri tamamlanmadan önce gelen sonuçlara göre ayrıca değerlendirmeler tekrardan yapılacaktır.

Başvuru sahipleri, tespit komisyonu kararına karşı usul ve esasların 11.maddesine istinaden ilan tarihinden itibaren 3 (üç) gün içerisinde (24.02.2018 tarihi mesai bitimine kadar)
Kastamonu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne (Candaroğulları Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No:39/A Merkez / KASTAMONU) yazılı olarak ve gerekçesini belirtmek suretiyle itirazda bulunabilirler  

NOT: Başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmaz. Hükmü uyarınca ilgili kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.