İl Müdürümüz Abdullah SAVAŞ'ın 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Mesajı


103 yıl önce Çanakkale’de, İstiklal ve İstikbal mücadelesi veren kahramanlarımızı saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz. Çanakkale, azmin ve imanın teknolojiye galip geldiği büyük bir destandır. Bu destan, vatanı ve milleti için gözlerini kırpmadan şehadete yürüyen kahramanların eseridir. 
 
Çanakkale ruhu olarak anılan bu ruhun hiç kaybolmadığını ve kaybolmayacağını 15 Temmuz’da gördük, Fırat Kalkanı Harekatı’nda gördük, halihazırda devam eden Zeytin Dalı Harekatı’nda da aynı ruhu görüyoruz. Bu vesile ile, aynı ruhla Afrin’de şehadete yürüyen Arif DEMİREL kardeşimizi rahmetle, minnetle, saygıyla anıyoruz.
 
Bundan 103 sene önce birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde yedi düvele karşı Çanakkale Zaferini kazandığımız gibi, aynı şekilde birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde olmaya devam edeceğiz. Bütün dünya biliyor ki, biz birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde olmaya devam ettiğimiz sürece Allah'ın izniyle, dünyada hiçbir güç bizimle baş edemez.
 
Bu düşüncelerle, Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıldönümünü kutluyor, 18 Mart Şehitler Günü’nde tüm şehitlerimizi, rahmetle, saygıyla ve şükranla anıyoruz. Ruhları şad, mekânları cennet olsun.


Sonraki Sayfa: Kadınlar Gününde Şehit Aileleri Ziyaret Edildi

Önceki Sayfa : Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü Programı