Kastamonu Şehitler İçin Yürüdü

Şehitler Anma Günü ve ÇANAKKALE Zaferi’nin 103.yıl dönümü anma programı kapsamında Şehitlerimizi anma yürüyüşü gerçekleştirildi.
 
Şehitlik Parkından başlayan anma yürüyüşüne Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz, Kastamonu Milletvekilleri Hakkı Köylü, Metin Çelik, Garnizon Komutanı ve Askeralma Bölge Başkanı  Personel Albay Sadettin Yıldız, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, Vali Yardımcıları Ahmet Ertürk, Ünal Kılıçarslan, Vedat Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Müdürümüz Abdullah SAVAŞ ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şube Başkanı Berat Satıoğlu, Şehit ve Gazi Aileleri, öğrenciler ve Kastamonu halkı katıldı.
 
Kastamonu Şehitlik Anıtına kadar gerçekleştirilen yürüyüş vatandaşlar tarafından alkışlarla desteklendi. Şehitlik anıtında gerçekleştirilen program ise Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, Aziz Şehitlerimizin Ruhuna İthafen Kuran-ı Kerim Tilaveti, İl Müftüsü Osman Aydın tarafından Dua okunması ve kapanışla son buldu.


Sonraki Sayfa: Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü Programı

Önceki Sayfa : YAŞLILARA SAYGI HAFTASINDA HUZUREVİ ZİYARETİ